Zásnubní prsteny a prodej šperků

Zásnubní prsteny a šperky vůbec se dají zařadit do kolonky umění, zlatníci jsouo bezesporu umělci svého druhu. Co vyžaduje obchod s uměním?

Pokud chcete prodávat lusní šperky, se kterými prakticky jistě vyniknete v každé společnosti, připravte se na dlouhou cestu. Takové klenoty jsou  vyráběny z nejlepších výběrových materiálů a pravidlem bývá, že každý šperk je opatřen certifikátem pravosti. Často jsou ručně vyráběné a kameny jsou ručně fasované technikami starých klenotnických mistrů, takže se cena navyšuje o ruční práci.

Nejlepším přítelem každé ženy jsou diamanty.“ Marilyn Monroe „Velké dívky potřebují velké diamanty.“ Elizabeth Taylor. Tyto dvě ženy a velké postavy světa luxusu  moc dobře věděly, o čem mluví. Krásný šperk dokáže u každé ženy vyvolat ten mámivý pocit luxusu a výjimečnosti, pro který jsou tak vzácné.

Musíte si uvědomit, že pedevším potřebujete dostat vaše šperky na co největší množství lidí. Využívejte sociální média a sítě, jako např. FollowUs.com, Rovněž se nebojte prodávat na splátky.  Pochopitelně potřebujete investovat do online marketingu. Buď finance, anebo… anebo se to můžete sami naučit. Kupte si online kurz a hurá do toho.

Naučte se dělat perfektní fotografie šperků. To je jedna z věcí, které vás mohou posunout hodně daleko před konkurenci. Lidé to stále podceňují a pro vás to může být cesta, jak se v nekonečném obsahu na síti zviditelnit.

Každý koho potkáte, je potenciální zákazník. Toto si zapamatujte a myslete na to stále, když jste venku  a setkáváte se s lidmi. Myslete na to, že většina lidí uvažuje tak, že třpytem diamantů, leskem zlata a luxusním vzhledem karbonu na sebe strhnete veškerou pozornost. Něco na tom je, protože nad precizním a elegantním zlatnickým uměním se pozastaví každý milovník luxusu a nespustí z Vás oči, což je ta nejlepší reklama. Zaměřte se na emoce. Např. svatby jich vyvolávají spoustu. Zkuste prodávat zásnubní prsteny ve spolupráci se svatebními salony. Podobně, jako to dělají Pragaflowers – zásnubní prsten.

Choďte na veletrhy a výstavy. Máte tak šanci oslovit tisíce nových potenciálních zákazníků najednou a osobně je to v mnoha ohledech lepší, než po internetu.

Leave a Reply

404 Not Found

404 Not Found


nginx